Výuka

Vedení výuky

Výuku v rámci bakalářského oboru Studium humanitní vzdělanosti vedou přátelští a vysoce kvalifikovaní akademičtí pracovníci. Velký přehled všech akademických a vědeckých pracovníků naší fakulty najdete na webu FHS UK; informaci o personálním obsazení bakalářských pracovišť (modulů) najdete v sekci Moduly.


Přednášky ke shlédnutí on-line

Rádi byste věděli, jak vypadá výuka v rámci bakalářského oboru Studium humanitní vzdělanosti? Některé přednášky si můžete pustit on-line prostřednictvím kanálu Youtube, např. kurz profesora Jana Sokola Etika a život, který proběhnul v letním semestru 2015/2016:Případně k nám můžete přijít osobně a poslechnout některé přednášky, které Fakulta humanitních studií UK pořádá pro veřejnost. Všechny informace o akcích, které fakulta organizuje, zjistíte na webu FHS UK v kalendáři akcí.


Výukové prostory

Veškerá výuka v rámci bakalářského studia probíhá v místě hlavního sídla FHS UK – v pražských Jinonicích – přitom kontaktní informaci můžete zjistit v sekci Kontakt. Podívejte se také, jak vypadají naše výukové prostory.


Poslední změna: 20. červen 2016 10:31 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

U Kříže 8

158 00 Praha 5 - Jinonice

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám