• Přijímací řízení

Přijímací řízení

Vážení uchazeči a uchazečky o bakalářské studium,


Přijímací zkouškypokud jste už zjistili, v čem je naše fakulta unikátní a jaké výhody přináší bakalářský obor Studium humanitní vzdělanosti, a chtěli byste tento obor studovat, pak jste tady správně: podrobnější informace o přijímacím řízení na tento obor najdete právě na této stránce.


Budete-li mít jakékoliv další dotazy, neváhejte se prosím obrátit buď na Studijní oddělení nebo přímo na pracovníka odpovědného za přijímací řízení.


Těšíme se na vás!


Jak se můžete přihlásit

Jak se můžete na zkoušku připravit

V případě nepřijetí


Jak se můžete přihlásit

Podejte elektronickou přihlášku do prezenčního studia, nebo do kombinovaného studia do konce března. Poštou i e-mailem dostanete pozvánku k přijímací zkoušce, v níž bude uvedený přesný čas i místo zkoušky. Popis přijímací zkoušky a podmínky pro přijetí najdete ve vyhlášení přijímacího řízení. Přijímací zkouška je shodná pro prezenční i kombinovanou formu studia. Podívejte se i na obecné informace o přijímacím řízení.


Jak se můžete na zkoušku připravit

Podívejte se na ukázky zadání z minulých přijímacích zkoušek, přijímací zkouška v letošním roce bude podobná. Chcete-li, přihlaste se do konce ledna do přípravného kurzu pro uchazeče o studium. Můžete se také přijít poradit v konzultačních hodinách pro uchazeče o studium.


V případě nepřijetí

V případě nepřijetí se můžete přihlásit do kurzu pro nepřijaté uchazeče o studium – budete mít možnost plnit stejné studijní povinnosti jako řádní studenti prvního ročníku bakalářského oboru SHV a následně si můžete nechat úspěšně složené atestace uznat (jedničky a dvojky).


Kontaktní údaje

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

U Kříže 8, 158 00 Praha 5

Studijní oddělení

Tel: +420 251 080 211

E-mail: prihlaska@fhs.cuni.cz


Dotazy ohledně přijímacího řízení vám rádi zodpovíme též na Facebooku.

Poslední změna: 12. leden 2017 14:17 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií

U Kříže 8

158 00 Praha 5 - Jinonice

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208

Podatelna

Všechny kontakty


Jak k nám