2. září 2021

Letní škola pro studenty prvního ročníku

Srdečně zveme všechny studenty 1. ročníku bakalářského programu na Letní školu, která se uskuteční v budově FHS UK v Troji (Pátkova 2137, Praha 8) v těchto termínech:

• 13.–14. září pro studenty prezenční formy → program

• 18. září pro studenty distanční formy → program

Letní škola je první důležitou událostí studia. Jejím úkolem je především usnadnit studentům zahájení studia a vysvětit, jak bakalářské studium na FHS UK funguje. Začínající studenti se seznámí s organizací studia, s podobou a obsahem povinných zkouše, naučí se pracovat se studijním informačním systémem (SIS) a pomocným systémem (Moodle). Proto je dobré si před začátkem letní školy ve výdejním centru zařídit studentskou kartu, aby se studenti mohli sami do systému přihlásit. Studenti zároveň poznají některé své budoucí učitele a proděkany pro studium.

Přístup do budovy bude velmi pravděpodobně podmíněn osvědčením o očkování proti onemocnění covid-19 (osvědčení je platné 14 dní po druhém očkování) či potvrzením o negativním výsledku covid-19 testu. Fakulta se bude řídit aktuálními opatřeními vlády, o kterých Vás budeme včas informovat.