21. dubna 2021

Informace k odevzdávání bakalářských prací a obhajobám v jarním termínu

1. Odevzdání bakalářských prací a přihlášení k SZ

Bakalářské práce se budou v jarním termínu odevzdávat pouze v elektronické verzi, a to do 14.5. (včetně.) Do té doby je potřeba BP nahrát do SIS ve formátu PDF/A. Kontrola správnosti formátu může v SIS trvat delší dobu, nenahrávejte tedy bakalářské práce na poslední chvíli. Tato kontrola probíhá automaticky.

V SIS se také musíte přihlásit ke konání „Obhajoby bc práce a SZ“. Do 14.5. je potřeba na adresu fakulty zaslat tištěnou přihlášku ke státní zkoušce (najdete ji v SIS předvyplněnou vám na míru, pouze vytisknete.) Na přihlášce musí být uveden název bakalářské práce a pro studenty, kteří nastoupili do studia do roku 2017, i druhá část SZ – „Zkouška z humanitní vzdělanosti.“ Pro studující podle nové akreditace od roku 2018 je poslední částí SZ pouze „Obhajoba bakalářské práce.“ Spolu s přihláškou zašlete také seznam literatury ke „Zkoušce z humanitní vzdělanosti.“ Požadované dokumenty pošlete na Sekretariát programu SHV.

2. Obhajoby bakalářských prací a SZ

Obhajoby bakalářských prací se budou v daném období konat prezenčně. V případě onemocnění či nařízené karantény umožníme distanční konání, ovšem je potřeba doložit potvrzení lékaře. Termíny konání obhajob studentům přidělíme po sestavení komisí, budou postupně (nikoliv tedy všechny najednou – to není z organizačních důvodů možné vzhledem k vysokému počtu přihlášených studentů) uvedeny v SIS a mailem vám přijde pozvánka. První konkrétní termíny budou zveřejněny nejdříve koncem května.

Na obhajobu přineste jeden výtisk bakalářské práce pro komisi k nahlédnutí.

Kateřina Jirsová