9. prosince 2020

Oznámení k Úvodu do historie

Vážené studentky, vážení studenti,

rád bych vás informoval o změnách v povinném kurzu Úvod do historie I. a II. Pro studující, kteří v letošním akademickém roce nastoupili do prvního ročníku, dojde v letním semestru ke změně dosavadní podoby kurzu. Změnou projde obsah přednášek a v souvislosti s tím i forma a obsah zkoušky. Podrobnosti se dozvíte včas, před začátkem letního semestru. Naproti tomu kurz ze zimního semestru (Úvod do historie I.) zůstává letos beze změny, a to včetně atestace. Pro studující, kteří nastoupili do studia dříve a nemají ještě některý z těchto kurzů splněný, zůstává zachována původní podoba kurzu i zkoušky (studijní předpisy ani nic jiného neumožňují). Hodnocení testů bude probíhat vyváženě a objektivně, dle zveřejněné metodiky (viz https://dl1.cuni.cz/course/view.php?id=7490).

Martin Vrabec, Ph.D.

garant programu SHV