9. listopadu 2016

Přijďte do Studentské kavárny pro uchazeče o studium!

V rámci Informačního dne UK, který proběhne v sobotu 12. listopadu na Albertově, se mohou zájemci o studium zastavit ve Studentské kavárně a potkat se zde se současnými studenty fakult UK a seznámit se s jejich studijními zkušenostmi, zeptat na jakékoliv dotazy týkající se podoby studia.

Přijďte do Studentské kavárny pro uchazeče o studium na Univerzitě Karlově!

Tady to pro budoucí studenty začíná být zajímavé. Otázky na studium na jednotlivých fakultách mohou být čistě formálního charakteru. Pokud si chtějí studenti zjistit vše potřebné o přijímacích zkouškách, podobě semestru či formě výuky, lze si vše z pohodlí domova dohledat. Pokud ale chtějí vědět něco o tom, kolik času jim zbude na koníčky nebo práci, zda se najíst v menze, nebo si raději dělat svačiny, s kterým učitelem je sranda a s kterým zase ne, jen tak snadno se to nedozvědí. Právě od toho je Studentská kavárna: nabízí možnost zeptat se současných studentů na cokoliv, co potřebujete o studiu vědět, následná odpověď od někoho, kdo byl ve stejné situaci před pár lety, pak jistě bude pravdivá. Pokud tedy nějaké takové dotazy máte, neváhejte a přijďte se nás zeptat.

Fakulta humanitních studií UK ve Studentské kavárně - Purkyňův ústav Albertov, 9:00–12:30.

Sára Wienerová

9. 11. 2016